FLASK – french press pro nejčistší nápoj

Konečně si můžete FLASK by Ethoz® poskytující přípravu jiskrného nápoje koupit také v ČR. Tento french press o objemu 500ml nápoje je vybaven vnitřní spařovací komorou z potravinářského plastu bez BPA, která umožňuje přípravu nápoje bez nepořádku. Jednoduše přidáte kávu, čaj nebo bylinky do spařovací komory, zalijte vodou o potřebné teplotě a v případě přípravy kávy ukončete extrakci po 3-4 minutách.

Jednosměrný spařovací ventil zabraňuje nadměrné extrakci a odnímatelná základna spařovací komory umožňuje rychlé a snadné čištění - stačí „vymáčknout“ sedlinu přímo do kompostu nebo na místo ukládání vašeho bio odpadu.

FLASK nabízí nejen elegantní design, ale také možnost přípravy skvělého nápoje.

Objímka french pressu FLASK je z kůže.

Pozn.: FLASK lze využívat i bez papírových filtrů, v takovém případě je však třeba počítat s tím, že připravený nápoj nebude tak čistý a jiskrný.


Co je BPA?

  • Je to chemická látka, která je dodnes používaná v řadě spotřebních produktů.
  • První studie o tom, že BPA je toxický se objevily již během 30. let 20. století. V průběhu 21. století se studium biologických účinků BPA dostalo do popředí zájmu mnoha vědců a výsledkem byl jednoznačný výskyt toxicity v ovzduší, ve vodě, ale především u člověka, a to v jeho krvi, moči a v mateřském mléce rodiček. Jeho výskyt byl prokázán dokonce i v pupeční šňůře dosud nenarozených dětí.
  • Chemická látka BPA ve velké míře ovlivňuje vývoj plodu. Navíc pro novorozeňata i malé děti je odstranění BPA z oganismu mnohem obtížnější než u nás dospělých.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

FLASK – french press pro nejčistší nápoj – 500ml

  • Kód výrobku: FLASK – french press pro nejčistší nápoj – 500ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 695 Kč

  • Cena bez DPH: 2 227 Kč

Podobné výrobky

OVRLNDR – praktický french press na cesty – 590ml

OVRLNDR – praktický french press na cesty – 590ml

OVRLNDR – praktický french press na vaše výpravyNe..

1 289 Kč Cena bez DPH: 1 065 Kč

Tagy: flask, french press, Ethoz