Prohlášení o přístupnosti webu

Weby www.4coffee.cz se snaží o maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých) www.blindfriendly.cz.

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Kód většiny stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 4.01 Transitional, základní rozložení stránky je tvořeno tabulkou, ostatní vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů (CSS).

Stránky jsou přístupné i po vypnutí CSS stylů bez ztráty obsahové informace.

Tento web respektuje velikost písma nastavenou ve vašem prohlížeči. Chcete-li písmo zmenšit nebo zvětšit, učiňte tak v nabídce Zobrazit ? Velikost textu (případně View ? Text zoom apod.)

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

Stránky jsou přístupné i po vypnutí CSS stylů bez ztráty navigace a obsahové informace.

Vypnutí Javascriptových funkcí je bez ztráty obsahové a navigační informace - vyjma fotogalerií napojených napojených na jednotlivé stránky weu. Dostupné zůstávají fotogalerie na Rajče Net

Budete-li mít s přístupností obsahu našeho webu či s jeho používáním jakýkoliv problém, kontaktujte nás prosím na emailu info@4coffee.cz.

4coffee s.r.o. - Váš partner pro kvalitní kávu

Základem pražení je zelená káva.


Ověřená kvalita zelené kávy v naší nabídce.


4coffee s.r.o.

V Lužánkách 437
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

tel: +420 725 966 866
e-mail: zdenek@4coffee.cz

IČO:24130711
DIČ:CZ24130711

Provozovna

Věšín 232, 262 43 Věšín

Zdeněk Vantuch - kontaktní osoba
tel: +420 725 966 866
e-mail: zdenek@4coffee.cz

Jana Nová - administrativa
e-mail: info@4coffee.cz

Jitka Jůzová - expedice
tel: +420 720 952 439
e-mail: expedice@4coffee.cz

Další fotogalerie Další galerie se otevřou v nové záložce