PULY CAFF - produkty pro nezbytnou hygienu vašich kávovarů i kávomlýnků

Produkty PULY CAFF & PULY MILK zaručují čistotu nezbytnou pro kvalitní přípravu nápojů z kávy s jejich využíváním budete opět o něco blíže svému nejlepšímu šálku kávy.

Společnost Asachimici byla založena v roce 1890 a od roku 1961 patří mezi světové jedničky ve svém oboru. Produkty pro čistotu v profesionální gastronomii jsou testované a certifikované NSF. Žádná jiná řada nezaručuje tak vysoké kvality pro čištění veškerého příslušenství profesionálních i domácích kávovarů. Není náhoda, že produkty Puly Caff využívají nejlepší italští baristé, kteří je používají nejen ve svých provozovnách, ale také při mezinárodních soutěžích baristů k nimž patří i čištění přístrojů.

Mezinárodní certifikace NSF Mezinárodní certifikace NSF

Asachimici dostala v šedesátých letech úkol, od nejvýznamnějších výrobců kávovarů, na realizaci produktu, který zajistí nejen čistotu hlav a pák kávovarů, ale také výdejníků horké páry. Tohoto úkolu se společnost úspěšně ujala a nejen to, navíc, díky své kvalitní laboratoři a jejím výsledkům, zažádala o mezinárodní certifikaci NSF pro produkty Puly Caff a Puly Milk v americkém institutu potravinářském, a tuto také úspěšně získala.


Tým expertů stále kontroluje  kvalitu Puly cafu NSF a Puly Milku NSF tak, aby byla dodržena a zaručena přísná kritéria pro tyto produkty, zajišťující pro své spotřebitele maximální čistotu a nejvyšší možnou pozornost vůči zdravotní nezávadnosti.

E-SHOP

PULY CAFF Plus ® prášek

 

PULY CAFF Plus

Čistící prostředek na kávové usazeniny je ideální na využití pro čištění hlav kávovarů, filtrů  a pák kávovarů od  veškerých usazenin. Stejně tak je vhodný pro čištění kávové usazeniny z mokakávovarů, french pressů i překapávačů.

Čistí od kávových usazenin veškeré vodní cesty. Je nepostradatelným pomocníkem pro každý kávovar. Odstraňuje pachuť zatuchlé kávy, olejů a usazenin. Káva má při pravidelném používání stále vynikající chuť a pěnu.

Čištění espresso kávovaru:
 • pro čištění hlavy kávovaru se používá tak, že do uzavřené páky slepým sítkem nasypete ½ sáčku Puly Caffu (u profesionálních kávovarů doporučujeme použít celý sáček) a následně propouštíte přerušovaným zapínáním a vypínáním průtoku vody po dobu několika sekund vodu z hlavy kávovaru. Vzniklá cirkulace zajistí vyčištění hlavy kávovaru.
 • páky a filtry se namáčí do roztoku 1 sáčku Puly Caffu (u profesionálních kávovarů doporučujeme použít celý sáček). Ideální je umístnit část páky do níž se umistňuje mletá káva a filtr páky do vyšší nádoby (tak abyste pro ponoření používaných částí potřebovali co nejmenší množství vody), zasypat Puly Caffem a následně přelít vroucí vodou. Ideální je nechat namočené přes noc. Černé páky budou opět jako nové.
Čištění french pressu:
 • na dno french pressu nasypte ½ sáčku Puly Caffu a zalijte malým množstvím vroucí vody, následně vložte píst znečistěný kávovými usazeninami a pomalu pohybujte pístem ve vodě s Puly Caffem „nahoru a dolu“ , za pár okamžiků bude síto french pressu dokonale čisté
Čištění moka kávovaru:
 • filtr a horní díl moka kávovaru s horním filtrem vložte do nádoby tak, aby bylo možné obě části zcela zalít vodou, nasypte 1 sáček Puly Caffu a zalijte vroucí vodou. Ideální je nechat působit přes noc. Zanesené filtry budou opět čisté.
Čištění filtru překapávačů či Karlovarského příboru:
 • filtr vložte do nádoby tak, aby bylo možné jej zcela zalít vodou, nasypte 1 sáček Puly Caffu a zalijte vroucí vodou. Ideální je nechat působit přes noc. Filtr znečistěný kávovými usazeninami bude opět čistý.

Pozn.: po každém vyčištění v Puly Caffu opláchněte čištěné části čistou vodou.

 

PULY GRIND Cristalli

 

PULY GRIND Cristalli

Přípravek na čištění a regeneraci mlýnků. Jde o unikátní, potravinářsky nezávadný přípravek. Mlýnek po použití zůstává čistý a v původním seřízení. Použití Puly Grindu je velmi jednoduché.

Je vhodný pro profesionální i domácí kávomlýnky i na využití u plnoautomatických kávovarů. Je možné jej využít i pro čištění ručních kávomlýnků. Zlepšuje aroma a pěnu u připravené kávy.

Čištění mlecí soustavy:
 • vyprázdněte násypku kávomlýnku, vymelte případný zbytek kávy mezi kameny. Nyní máte kameny volně přístupné – nasypte sáček čistícího prostředku Puly Grind, na něj nasypte malé množství zrnkové kávy a spusťte mletí.
 • Po vymletí kávy vysypte a vyhoďte směs mleté kávy s Puly Grindem. Kameny jsou zbavené staré mastnoty z kávy a usazenin.

 

PULY CLEANER DESCALER®

 

PULY CLEANER DESCALERf

Účinný, zároveň ekologický a zdravotně nezávadný prostředek na odstraňování vodního kamene ze všech typů domácích kávovarů.

Čištění domácího kávovaru:
 • do zásobníku s vodou nasypte jeden sáček Puly Cleaner DESCALER a veškerou vodu s rozpuštěným práškem nechte protéct kávovarem a skrze páku. Pokud jste ještě neměli kávovar zcela zanesený minerálními usazeninami, cesty kávovaru se zprůchodní.
 • po vyčištění pomocí prášku Puly Cleaner DESCALER nechte protéci kávovarem čistou vodu.
 

PULY CAFF Plus ® tablety

 

PULY CAFF Plus® tablety

Čistící prostředek na kávové usazeniny je ideální na využití pro čištění hlav kávovarů, filtrů  a pák kávovarů od  veškerých usazenin. Čistí od kávových usazenin veškeré vodní cesty.

Je nepostradatelným pomocníkem pro každý kávovar manuální i automatický. Odstraňuje pachuť zatuchlé kávy, olejů a usazenin.

Káva má při pravidelném používání stále vynikající chuť a pěnu.

Rozměry tablet jsou přizpůsobeny všem typům kávovarů, tablety se nejčastěji využívají pro čištění plnoatomatických kávovarů

 

PULY MILK Plus ® Liquid NSF

 

PULY MILK Plus ® Liquid NSF

Prostředek na čištění výdejníku horké páry a automatických cappuccinátorů.

Důkladně čistí mléčné cesty kapučinátorů od mléčných usazenin, výrazně zlepšuje jejich funkci a prodlužuje bezproblémovou životnost.

Pokud připravujete často nápoje s mlékem, stane se pro vás využívání Puly Milku nepostradatelným pomocníkem.

 
Čištění mléčných cest a trysky na horkou páru:
 • pokud využíváte plnouatomatický cappuccinátor připravte si 50ml Puly Milku do nádoby spolu s jedním litrem vody, do tohoto roztoku vložte hadičku automatického cappuccinatoru a celý roztok nechte protéct. Po vyčištění tímto roztokem dejte do nádoby 1 litr čisté vody a opět nechte protéct mléčnými cestami kávovaru;
 • při čištění klasického výdejníku horké páry rozmíchejte 25ml Puly Milku s půllitrem studené vody, trysku kávovaru zanořte do nádoby a střídavě otvírejte a zavírejte páru až roztok ohřejete, trysku nechte do horkého roztoku zanořenou cca 5 minut, poté roztok vylijte a nahraďte čistou vodou. Opět střídavě otvírejte a zavírejte páru tak, abyste trysku dokonale dočistili. (fotogalerie – zde)
 

CALCINET ®

 

CALCINET ®

Přípravek je vhodný na profesionální odstraňování vodního kamene z profesionálních kávovarů a jejich součástek, z myček, praček, kohoutků, rychlovarných konvic, zanesených součástek atp..

Je snadný k použití a nepoškozuje gumová těsnění.

 

PULY CAFF BRUSH ®

 

PULY CAFF BRUSH ®

Tento kartáček je určený na každodenní čištění hlav kávovarů a jejich těsnění. Jeho tvar umožňuje vyčistit i těžko dostupná místa.

 

SOAK CLINING SYSTÉM – STARTOVACÍ BALÍČEK

 

SOAK CLINING SYSTÉM – STARTOVACÍ BALÍČEK

Startovací balíček je praktickou pomůckou pro každého, kdo si chce svůj kávovar udržovat v dobrém stavu.

Obsahuje základní vybavení zahrnující:

puly caff – prášek 370g
puly caff brush – kartáček na čištění hlavy kávovaru
puly milk – lahvička 100ml
ukládací box – sloužící pro umístnění páky a sítek kávovaru do horké vody s puly caffem (fotogalerie – zde)
 

Čistění kávovaru prostředkem Puly Caff:

 

Fotogalerie

 
4coffee s.r.o. - Váš partner pro kvalitní kávu

Základem pražení je zelená káva.


Ověřená kvalita zelené kávy v naší nabídce.


4coffee s.r.o.

V Lužánkách 437
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

tel: +420 725 966 866
e-mail: zdenek@4coffee.cz

IČO:24130711
DIČ:CZ24130711

Provozovna

Věšín 232, 262 43 Věšín

Zdeněk Vantuch - kontaktní osoba
tel: +420 725 966 866
e-mail: zdenek@4coffee.cz

Jana Nová - administrativa
e-mail: info@4coffee.cz

Jitka Jůzová - expedice
tel: +420 720 952 439
e-mail: expedice@4coffee.cz

Další fotogalerie Další galerie se otevřou v nové záložce